info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova: Soupisky uzavřeny!

Přidal Pavel Laurenčík    7. 07. 2017    Domácí     

Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova: Soupisky uzavřeny!

Dnes byla poslední příležitost pro tenistky přihlásit se na pražský Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova. Jaké hráčky se na turnaji pravděpodobně představí?


Pražský turnaj ($ 80,000) se koná v týdnu od 24.července do 30.července roku 2017 v areálu I.ČLTK Praha a je nejlépe dotovaným na okruhu spadajícím pod ITF oproti ostatním turnajům, které běží zároveň ve stejném týdnu v zahraničí.

V předběžném seznamu hráček pro hlavní část soutěže figurují domácí jména jako Markéta Vondroušová, Denisa Allertová, Tereza Martincová, Barbora Krejčíková, Lucie Hradecká nebo Tereza Smitková. Ze zahraničních hráček můžeme zmínit Aleksandru Krunicovou, Janu Čepelovou, Evgeniyi Rodinovou nebo Rebecu Šrámkovou.

Seznam hráček pro hlavní část soutěže i kvalifikaci štvanického turnaje je potřeba brát s rezervou. Spousta tenistek se ještě odhlásí. Mají nastavené různé priority a pokud se uvolní místo třeba na souběžně hraných WTA turnajích, tak je hodně pravděpodobné, že dají přednost vyšší kategorii pod okruhem WTA.

Dalšími zajímavými jmény jsou Anna Karolína Schmiedlová, Polona Hercogová, Alexandra Dulgheruová, Alexandra Cadantuová, Katarzyna Piterová. Tyto hráčky se aktuálně nachází většinou na seznamu kvalifikantek.