info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Australian Open: Karolína Plíšková je ve třetím kole

Přidal Jiří Kvěš    19. 01. 2017    Domácí     

Australian Open: Karolína Plíšková je ve třetím kole
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Aktuální česká jednička hladce postoupila do třetího kola Australian Open, když si v prvním vzájemném zápase poradila 6:0, 6:2 s osmnáctiletou ruskou nadějí a 189. hráčkou světa Annou Blinkovovou.


Plíšková nepřipustila žádné komplikace, získala úvodních deset her a v první sadě tak Rusce uštědřila nepopulárního "kanára". Blinkovová uhrála první hru v zápase až za stavu 4:0 v druhé sadě, následně si dokonce vypracovala brejkbol a mohla snížit na 4:2, ale neproměnila jej. Byl to jediný brejkbol pro Rusku v celém zápase.

Karolína si v zápase pomohla devíti esy a 24 vítěznými míči, ale zahrála i jednu dvojchybu a 13 nevynucených chyb. Ruska vyprodukovala dvě esa, čtyři dvojchyby, deset vítězných míčů a 22 nevynucených chyb.

Z českých tenistů dnes ještě bude ve hře Barbora Strýcová, která se utká s Andreou Petkovičovou, a Lucie Šafářová, tu čeká souboj se Serenou Williamsovou; z mužů Radka Štěpánka

V soutěži čtyřher do druhého kola postoupil česko-kazašský pár Barbora Krejíčková/Galina Voskobojová, když si po setech 6:4, 4:6, 6:4, poradil s argentinsko-tureckým párem María Irigoyen/Ipek Soylu. S soutěží se naopak loučí Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou, které po setech 6(9):7, 6:4, 1:6 nestačily na zkušený česko-německý pár Květa Peschkeová/Anna-Lena Grönfeldová. V této soutěži se dnes ještě představí Andrea Hlaváčková, Karolína Plíšková a Kristýna Plíšková.

Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana| CC BY-SA