info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Australian Open: Štěpánek vyhrál bitvu veteránů, Veselý padl opět v prvním kole, Pavlásek premiéru v hlavní soutěži nezvládl

Přidal Daniel Baroš    17. 01. 2017    Domácí     

Australian Open: Štěpánek vyhrál bitvu veteránů, Veselý padl opět v prvním kole, Pavlásek premiéru v hlavní soutěži nezvládl
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Český tenista Radek Štěpánek si dnes připsal na Australian Open svou celkově patnáctou výhru v hlavní části turnaje. Veselý prokletí v Melbourne nezlomil. Adam Pavlásek se druhé grandslamové výhry v kariéře nedočkal.


Bývalý osmý hráč světa Radek Štěpánek zvítězil v souboji třicátníků nad Rusem Dmitryovem Tursunovem. Úspěšný český kvalifikant odehrál velmi povedené utkání ve kterém neztratil jediný servis. Po vítězství ve třech setech poměrem 6-2, 7-6(1), 6-3 srovnal vzájemnou bilanci na 2-2.

O zopakování svého maxima v Melbourne si zahraje s jedenáctým nasazeným Davidem Goffinem. Oba aktéři nadcházejícího utkání se spolu už jednou setkali a to sice v roce 2012 na jiném grandslamovém turnaji French Open, kde tehdy vyšel z pětisetové bitvy vítězně o dvanáct let mladší Belgičan.

Pro Jiřího Veselého zůstává první kolo grandslamového turnaje Australian Open stále zakleté. V něm totiž neuspěl ani na čtvrtý pokus. Na 105. ročníku tohoto turnaje se stal jeho přemožitelem šestý nasazený Gael Monfils, jemuž podlehl po setech 2-6, 3-6, 2-6.

Na nejmladšího tenistu české posádky Adama Pavláska čekala premiéra na grandslamovém turnaji Australian Open. Na úvod na něho čekal domácí oponent Andrew Whittington. V souboji dvou debutantů uspěl papírově slabší Australan Whittington, který vyřadil Pavláska ve čtyřech setech poměrem 6-4, 4-6, 6-2, 6-3.