info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Další velká hvězda se nezúčastní Miami Open

Přidal Tenisový šampion    19. 03. 2017    Zahraniční     

Další velká hvězda se nezúčastní Miami Open
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Pořadatelé prestižního turnaje Miami Open přišli před začátkem o další velkou tenisovou hvězdu. Loňský titul neobhájí srbský tenista Novak Djokovič, který se musel kvůli zranění lokte z turnaje odhlásit.


Mám pro pořadatele turnaje v Miami a své fanoušky velmi neuspokojivé zprávy. Můj lékař mi důrazně nedoporučuje hrát v následujících dnech tenisové utkání, protože můj loket není zdravotně v pořádku již měsíc. Situace se výrazně zhoršila tento týden na turnaji BNP Paribas Open v Indian Wells. Udělám všechno co bude v mých silách, abych se zotavil co nejdříve a vrátil se na kurt jakmile to bude jen možné. Mrzí mě, že nebudu schopen obhájit svůj loňských titul na Miami Open", oznámil Novak Djokovič.

"Věřte mi, je to pro mě velmi těžké. Zažil jsem zde v Miami neuvěřitelný příběh. Vyhrál jsem tady svůj první turnaj kategorie Masters a začal nabírat formu a šel jsem postupně směrem k vrcholu světového žebříčku. Největší a nejvíce bolestivé situace přicházejí ze zranění, a ne z proher. Mám velké štěstí, že po celou dobu mé kariéry jsem neměl mnoho zranění. Myslím si ale, že všechno, čím jsem si prošel především fyzicky v minulosti tolik let, tak jsem díky tomu zanechal velké stopy na svém těle. Moc si vážím vaší podpory a že jste se mnou." podotkla světová dvojka.

Pro Miami Open je to druhá velká ztráta během několika dnů. Pro stejný důvod se z turnaje odhlásil také britský tenista Andy Murray.

Zdroj: vlastní, Novak Djokovič
Foto: Marianne Bevis | CC BY-ND