info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Pěticiferná částka! Kompletní dres Barbory Strýcové se dražil

Přidal Tenisový šampion    22. 04. 2020    Zajímavosti     

Pěticiferná částka! Kompletní dres Barbory Strýcové se dražil
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Minulý týden proběhla dražba originálního tenisového dresu úspěšné české tenistky Barbory Strýcové. Jaká přihozená částka byla nejvyšší a kam putovala?


Aukce proběhla v rámci facebookové skupiny ❤ Aukce pro Oliverka ❤. Tato skupina byla založena za účelem pomoci Oliverkovi, který trpí spinální svalovou atrofií typu 1. Pokud se mu do jeho druhých narozenin (13.8.2020) podaří absolvovat léčbu genovou terapií, má ohromnou šanci na zlepšení svého zdravotního stavu. Na tuto léčbu ovšem potřebuje získat 2 mil. euro, což je přibližně podle aktuálního kurzu české koruny 62 milionů i s DPH. 

Podpořit Oliverka jde buď zasláním libovolného příspěvku na transparentní účet 1117771700/5500 (VS 8888, zpráva pro příjemce: Oliver) nebo uspořádat aukci podle určitých pravidel. A právě jedna taková zajímavá tenisová aukce se uskutečnila minulý týden, když se dražilo sportovní oblečení Barbory Strýcové. Vybrat se nakonec podařilo 11 111 kč, což byl nejvyšší příhoz do určité doby.

I tento týden probíhá zajímavá dražba o tenisový artikl. Draží se totiž tričko podepsané celým českým daviscupovým týmem. Vyvolávací cena začala na 500 kč. Konec aukce je 28.4.2020 ve 23:00 a zúčastnit se jí můžete po kliknutí na následujícím odkaze.



Zdroj: vlastní, OLIVEREK - Oliverkovy cesty sma