info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Peugeot Slovak Open 2017: Pořadatelé lákají na zvučné jména!

Přidal Tenisový šampion    3. 11. 2017    Zahraniční     

Peugeot Slovak Open 2017: Pořadatelé lákají na zvučné jména!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

O víkendu odstartuje na Slovensku poslední větší turnaj spadající do kategorie ATP Challenger Tour. Seznam přihlášených hráčů na 18. ročník je velmi nabitý! Kdo všechno na něm figuruje?


Tenisová sezona 2017 se blíží ke svému konci a tenisté a tenistky už nemají moc příležitostí, kde pospírat body do žebříčku. Na ženském okruhu WTA zbývá odehrát posledních pět turnajů kategorie 125K Series vynecháme-li kategorii ITF. Na mužském okruhu ATP World Tour nás čeká velmi očekávaný Turnaj mistrů v Londýně,nově vzniklý turnaj pro mladé tenisty do věku 21 let a také několik turnajů kategorie ATP Challenger Tour, kam se řadí právě slovenský turnaj Peugeot Slovak Open, který startuje již o víkendu.

V seznamu přihlášených hráčů na halový turnaj s dotací 106 000 eur se nachází celá řada hráčů, kteří se pochybují nebo se dlouho pohybovali v top100 nejlepších hráčů na okruhu ATP World Tour. Zahrát by si v hlavním městě Slovenské republiky měl Marcos Bagdatis, Bernard Tomic, Jerzy Janowicz, Andreas Seppi, Mikhail Kukuškin, Igor Sijsling nebo Richardas Berankis. Z domácích hráčů Norbert Gomboš, Lukáš Lacko, Andrej Martin či Jozef Kovalík.

Zdroj: vlastní, Peugeot Slovak Open
Foto: Steven Pisano | CC BY