info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Šok! Australian Open 2019 může být pro Murraye posledním turnajem kariéry

Přidal Tenisový šampion    11. 01. 2019    Zahraniční     

Šok! Australian Open 2019 může být pro Murraye posledním turnajem kariéry
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Britský tenista Andy Murray na tiskové konferenci v Melbourne oznámil v slzách, že není stále zdravotně v pořádku. Operace jeho problémy s kyčlí nevyřešila a musí ukončit kariéru profesionálního tenisty.


Páteční tisková konference s Andym Murrayem na Australian Open nezačala dobře. Britský tenista totiž novinářům oznámil, že operace úplně nepomohla. Situace se sice zlepšila, ale pouze částečně a bolesti stále přetrvávají a limitují jej nejen při zápasech, ale i během tréninku. Tím pádem si život na tenisovém okruhu vůbec neužívá.

Andy Murray se trápí už téměř 20 měsíců. Za poslední půlrok se to mírně zlepšilo, ale je to stále málo. V prosinci si sedl s jeho realizačním týmem a domluvili se, že sezona 2019 bude jeho poslední. Rád by ji ukončil v Londýně na Wimbledonu. Může se ale stát, že ji ukončí už na Australian Open 2019.

Je tady stále možností jít na druhou operaci, která by všechny problémy mohla vyřešit. Pokud na ní ale britský tenista půjde, nebude to kvůli hraní tenisu na okruhu ATP Tour.

Zdroj: vlastní
Foto: Marianne Bevis | CC BY-ND